Uw contactpersonen

bij Gerwens Küchen

Hieronder vindt u direct en snel uw contact personen bij Gerwens Küchen.

Wij zijn er voor u, zowel voor, tijdens of na een bezoek aan onze expositieruimte is. Wilt u een afspraak maken, hebt u vragen over uw opdracht, of hebt u nog een andere wens?

Werner Braun

Bedrijfsleider en verkoopleider
E-Mail: w.braun@gerwens.de
Doorkiesnummer: 02562-8163-15

Ingo Schmidt

Verkoop
E-Mail: i.schmidt@gerwens.de
Doorkiesnummer: 02562-8163-13

Nicolai Dippner

Verkoop
E-Mail: n.dippner@gerwens.de
Doorkiesnummer: 02562-8163-14

Liz Althaus

Administratief en service medewerkster
E-Mail: l.althaus@gerwens.de
Doorkiesnummer: 02562-8163-0

Petra Duday

Administratief
E-Mail: p.duday@gerwens.de
Doorkiesnummer: 02562-8163-10

Isabelle Niehues

Boekhouding
E-Mail: i.niehues@gerwens.de
Doorkiesnummer: 02562-8163-18

Berthold Bült

Verkoop
E-Mail: b.buelt@gerwens.de
Doorkiesnummer: 02562-8163-12

Hendrik Kockmann

Verkoop
E-Mail: h.kockmann@gerwens.de
Doorkiesnummer: 02562-8163-17

Norbert Hollekamp

Magazijn / Klantenservice
E-Mail: n.hollekamp@gerwens.de
Doorkiesnummer: 02562-8163-0

elementa KüchenService Champions