Uw contactpersonen

bij Gerwens Küchen

Hieronder vindt u direct en snel uw contact personen bij Gerwens Küchen.

Wij zijn er voor u, zowel voor, tijdens of na een bezoek aan onze expositieruimte is. Wilt u een afspraak maken, hebt u vragen over uw opdracht, of hebt u nog een andere wens?

Contactpersonen
Werner Braun
Werner Braun

Bedrijfsleider en verkoopleider
E-Mail: w.braun@gerwens.de
Doorkiesnummer: 02562-8163-15

Ingo Schmidt
Ingo Schmidt

Verkoop
E-Mail: i.schmidt@gerwens.de
Doorkiesnummer: 02562-8163-13

Nicolai Dippner
Nicolai Dippner

Verkoop
E-Mail: n.dippner@gerwens.de
Doorkiesnummer: 02562-8163-14

Liz Althaus
Liz Althaus

Administratief en service medewerkster
E-Mail: l.althaus@gerwens.de
Doorkiesnummer: 02562-8163-0

Petra Duday
Petra Duday

Administratief
E-Mail: p.duday@gerwens.de
Doorkiesnummer: 02562-8163-19

Isabelle Terhaar
Isabelle Terhaar

Boekhouding
E-Mail: i.terhaar@gerwens.de
Doorkiesnummer: 02562-8163-18

Claudia Köhler
Claudia Köhler

Administratief
E-Mail: c.koehler@gerwens.de 
Doorkiesnummer: 02562-8163-17

musterhaus küchen
Kontakt
Gerwens Küchen GmbH
Otto-Hahn-Str. 10
48599 Gronau (Westf.)
Telefon: +49 (0) 2562-8163-0

Kontaktformular

Anfahrt
Gerwens Küchen GmbH
Otto-Hahn-Str. 10
48599 Gronau (Westf.)

Routenplanung

openingstijden
geopend gesloten
  • Ma 9:00 - 18:00  Uur
  • Di 9:00 - 18:00  Uur
  • Wo 9:00 - 18:00  Uur
  • Do 9:00 - 18:00  Uur
  • Vr 9:00 - 18:00  Uur
  • Za 10:00 - 17:00  Uur
  • Zo 13:00 - 17:00  Uur
  • Schausonntag (keine Beratung, kein Verkauf)